Doplňující informace
| EAN: | 4029811239948 |
| Kód zboží: | 15969 |
| Výrobní kód: | 78/4079 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,513 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811239948 |
| Kód zboží: | 15969 |
| Výrobní kód: | 78/4079 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,513 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
151 Kč s DPH
178 Kč s DPH
226 Kč s DPH
278 Kč s DPH
201 Kč s DPH
228 Kč s DPH
265 Kč s DPH
704 Kč s DPH
442 Kč s DPH
614 Kč s DPH
472 Kč s DPH
440 Kč s DPH
380 Kč s DPH
270 Kč s DPH
203 Kč s DPH
457 Kč s DPH
457 Kč s DPH
99 Kč s DPH
227 Kč s DPH
210 Kč s DPH
233 Kč s DPH
198 Kč s DPH
299 Kč s DPH
373 Kč s DPH
316 Kč s DPH
99 Kč s DPH
328 Kč s DPH
328 Kč s DPH
262 Kč s DPH
291 Kč s DPH Sleva 10%
168 Kč s DPH
140 Kč s DPH
291 Kč s DPH
127 Kč s DPH
265 Kč s DPH
263 Kč s DPH
227 Kč s DPH
265 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
461 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář