Doplňující informace
| EAN: | 4029811336326 |
| Kód zboží: | 17606 |
| Výrobní kód: | 78/5735 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | Bílá, Hnědá |
| Hmotnost: | 0,460 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811336326 |
| Kód zboží: | 17606 |
| Výrobní kód: | 78/5735 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | Bílá, Hnědá |
| Hmotnost: | 0,460 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
339 Kč s DPH
270 Kč s DPH
418 Kč s DPH
168 Kč s DPH
278 Kč s DPH
604 Kč s DPH
210 Kč s DPH
210 Kč s DPH
364 Kč s DPH
364 Kč s DPH
73 Kč s DPH
73 Kč s DPH
367 Kč s DPH
465 Kč s DPH
375 Kč s DPH
423 Kč s DPH
665 Kč s DPH
665 Kč s DPH
496 Kč s DPH
317 Kč s DPH
457 Kč s DPH
457 Kč s DPH
359 Kč s DPH
365 Kč s DPH
364 Kč s DPH
265 Kč s DPH
342 Kč s DPH
397 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář