Doplňující informace
| EAN: | 4029811452507 |
| Kód zboží: | 19281 |
| Výrobní kód: | 78/5771 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| Hmotnost: | 0,550 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811452507 |
| Kód zboží: | 19281 |
| Výrobní kód: | 78/5771 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| Hmotnost: | 0,550 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
366 Kč s DPH
374 Kč s DPH
464 Kč s DPH
379 Kč s DPH
379 Kč s DPH
379 Kč s DPH
379 Kč s DPH
363 Kč s DPH
363 Kč s DPH
438 Kč s DPH
645 Kč s DPH
702 Kč s DPH
202 Kč s DPH
270 Kč s DPH
404 Kč s DPH
358 Kč s DPH
366 Kč s DPH
358 Kč s DPH
456 Kč s DPH
456 Kč s DPH
580 Kč s DPH
580 Kč s DPH
645 Kč s DPH
98 Kč s DPH
396 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář