Doplňující informace
| EAN: | 4029811390434 |
| Kód zboží: | 19282 |
| Výrobní kód: | 78/5755 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,556 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811390434 |
| Kód zboží: | 19282 |
| Výrobní kód: | 78/5755 |
| Materiál: | Polyresin |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,556 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
469 Kč s DPH
426 Kč s DPH
378 Kč s DPH
369 Kč s DPH
362 Kč s DPH
235 Kč s DPH
211 Kč s DPH
211 Kč s DPH
203 Kč s DPH
102 Kč s DPH
679 Kč s DPH
608 Kč s DPH
618 Kč s DPH
445 Kč s DPH
482 Kč s DPH
342 Kč s DPH
408 Kč s DPH
369 Kč s DPH
362 Kč s DPH
293 Kč s DPH
267 Kč s DPH
267 Kč s DPH
670 Kč s DPH
670 Kč s DPH
383 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář