Doplňující informace
| EAN: | 4260348472334 |
| Kód zboží: | 15936 |
| Materiál: | Plast, Sklo |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Objem: | 60 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Barbuzzo |
| EAN: | 4260348472334 |
| Kód zboží: | 15936 |
| Materiál: | Plast, Sklo |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Objem: | 60 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Barbuzzo |
367 Kč s DPH
367 Kč s DPH
393 Kč s DPH
491 Kč s DPH Sleva 20%
251 Kč s DPH
195 Kč s DPH
543 Kč s DPH
123 Kč s DPH
277 Kč s DPH
616 Kč s DPH
505 Kč s DPH
342 Kč s DPH
352 Kč s DPH
367 Kč s DPH
309 Kč s DPH
164 Kč s DPH
151 Kč s DPH
351 Kč s DPH
404 Kč s DPH
302 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář