Doplňující informace
| EAN: | 4029811211708 |
| Kód zboží: | 186 |
| Výrobní kód: | 79/3985 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,390 kg |
| Objem: | 9 x 4 ml |
| Obsah balení: | 10 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811211708 |
| Kód zboží: | 186 |
| Výrobní kód: | 79/3985 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,390 kg |
| Objem: | 9 x 4 ml |
| Obsah balení: | 10 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
366 Kč s DPH
351 Kč s DPH
366 Kč s DPH
349 Kč s DPH
366 Kč s DPH
392 Kč s DPH
490 Kč s DPH Sleva 20%
364 Kč s DPH
542 Kč s DPH
308 Kč s DPH
341 Kč s DPH
378 Kč s DPH
175 Kč s DPH
216 Kč s DPH
123 Kč s DPH
250 Kč s DPH
276 Kč s DPH
195 Kč s DPH
251 Kč s DPH
341 Kč s DPH
351 Kč s DPH
366 Kč s DPH
350 Kč s DPH
302 Kč s DPH
164 Kč s DPH
504 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář