Každá verze má vlastní hrací karty, desítky inspirujících úkolů. Kromě známých věcí, na které je třeba nezapomínat a případně se v nich zdokonalovat, jsou zde popsány a zobrazeny nejen nové polohy, ale i věci, o kterých možná ani nevíte. Nebo víte, ale stydíte se o nich před sebou otevřeně mluvit, natož jich navrhovat, či dokonce uskutečňovat. Sex má nekonečné množství podob. Je škoda být spoután (možná zbytečným) konzervatismem, předsudky a ochuzovat se o další nové zážitky v té nejkrásnější lidské činnosti. Zkuste proniknout do tajů dosud nepoznaného. Nejde jen o to, jak je sex častý, dlouhý, multipolohový, multiorgastický, ale jak je i pestrý!

Součástí hry je zvláštní bonus: Sexeso - jediné pexeso, které rozhodně nemůže skončit remízou! Originální kartičková hra s nejznámějšími polohami a sexuálními praktikami i s těmi, které možná ještě neznáte, ale brzy si oblíbíte. Hra obsahuje oboustranný herní plán (Light + Hard Core), hrací úkolově karty (2 archy A4), 2 figurky, hrací kostku, Sexeso (2 archy A4) a návod ke hře v CZ a SK.

Hra je určena osobám starším 18 let! Obsahuje erotický materiál včetně zobrazení nahých partnerských dvojic při sexu a sexuálních praktikách.

Společenská hra Sexperimenty

306 Kč s DPH

Chcete překvapit na potěšit partnera/partnerku něčím zajímavým, něčím, co ještě nezná? Je zde nová megaerotická hra pro 2 hráče, při které určitě odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať. Hra má dvě provedení: Light - lehčí verze určená pro mírnější. Může sloužit i jako skvělá předehra ke kvalitnějšímu sexu. Hard Core - verze je pro ty odvážnější a méně riskujúcí. Čtěte více

Dostupnost: Skladem

Doručíme dne: 19.01.2021

Doplňující informace

Kód zboží: 01262
Země původu: Česká republika
Jazyková verze: Česká
Materiál: Papír
Rozměry: 33 x 23 x 3 cm
Obsah balení: 1 ks

Diskuse (0)

Nový komentář

* (Povinné)

Dotaz k produktu

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Podobné produkty

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info