Doplňující informace
| EAN: | 8712645258341 |
| Kód zboží: | 16691 |
| Výrobní kód: | 088-9168 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645258341 |
| Kód zboží: | 16691 |
| Výrobní kód: | 088-9168 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
214 Kč s DPH
332 Kč s DPH
806 Kč s DPH
377 Kč s DPH
368 Kč s DPH
292 Kč s DPH
377 Kč s DPH
377 Kč s DPH
579 Kč s DPH
192 Kč s DPH
453 Kč s DPH
479 Kč s DPH
478 Kč s DPH
378 Kč s DPH
541 Kč s DPH Sleva 30%
541 Kč s DPH
541 Kč s DPH
618 Kč s DPH
449 Kč s DPH
427 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář