Doplňující informace
| EAN: | 8712645310513 |
| Kód zboží: | 19316 |
| Výrobní kód: | 798-4890 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645310513 |
| Kód zboží: | 19316 |
| Výrobní kód: | 798-4890 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
380 Kč s DPH
280 Kč s DPH
559 Kč s DPH Sleva 50%
584 Kč s DPH
458 Kč s DPH
336 Kč s DPH
194 Kč s DPH
482 Kč s DPH
380 Kč s DPH
484 Kč s DPH
372 Kč s DPH
295 Kč s DPH
546 Kč s DPH
382 Kč s DPH
546 Kč s DPH Sleva 30%
302 Kč s DPH
624 Kč s DPH
454 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář