Doplňující informace
| EAN: | 8021785485501 |
| Kód zboží: | 17041 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Hmotnost: | 0,286 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785485501 |
| Kód zboží: | 17041 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Mickey Mouse |
| Hmotnost: | 0,286 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Textiel Trade |
369 Kč s DPH
333 Kč s DPH
378 Kč s DPH
378 Kč s DPH
580 Kč s DPH
278 Kč s DPH
556 Kč s DPH Sleva 50%
454 Kč s DPH
480 Kč s DPH
479 Kč s DPH
379 Kč s DPH
542 Kč s DPH Sleva 30%
542 Kč s DPH
542 Kč s DPH
193 Kč s DPH
620 Kč s DPH
328 Kč s DPH
451 Kč s DPH
428 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář