Doplňující informace
| EAN: | 8712645307124 |
| Kód zboží: | 19264 |
| Výrobní kód: | 753-4569 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Fialová, Modrá |
| Licence: | Wish |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645307124 |
| Kód zboží: | 19264 |
| Výrobní kód: | 753-4569 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Fialová, Modrá |
| Licence: | Wish |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
399 Kč s DPH
368 Kč s DPH
214 Kč s DPH
151 Kč s DPH
113 Kč s DPH
392 Kč s DPH
390 Kč s DPH
373 Kč s DPH
372 Kč s DPH
372 Kč s DPH
363 Kč s DPH
428 Kč s DPH
341 Kč s DPH
177 Kč s DPH
326 Kč s DPH
422 Kč s DPH
440 Kč s DPH
603 Kč s DPH
435 Kč s DPH
227 Kč s DPH
151 Kč s DPH
212 Kč s DPH
392 Kč s DPH
392 Kč s DPH
363 Kč s DPH
351 Kč s DPH
497 Kč s DPH
368 Kč s DPH
435 Kč s DPH
373 Kč s DPH
414 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář