Doplňující informace
| EAN: | 8712645304109 |
| Kód zboží: | 19134 |
| Výrobní kód: | 753-4278 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Fialová, Modrá |
| Licence: | Wish |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304109 |
| Kód zboží: | 19134 |
| Výrobní kód: | 753-4278 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Fialová, Modrá |
| Licence: | Wish |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
369 Kč s DPH
391 Kč s DPH
364 Kč s DPH
373 Kč s DPH
373 Kč s DPH
152 Kč s DPH
393 Kč s DPH
114 Kč s DPH
374 Kč s DPH
215 Kč s DPH
378 Kč s DPH
400 Kč s DPH
820 Kč s DPH
158 Kč s DPH
197 Kč s DPH Sleva 20%
430 Kč s DPH
472 Kč s DPH
342 Kč s DPH
178 Kč s DPH
353 Kč s DPH
327 Kč s DPH
420 Kč s DPH
424 Kč s DPH
441 Kč s DPH
605 Kč s DPH
436 Kč s DPH
227 Kč s DPH
152 Kč s DPH
393 Kč s DPH
364 Kč s DPH
400 Kč s DPH
212 Kč s DPH
398 Kč s DPH
398 Kč s DPH
352 Kč s DPH
499 Kč s DPH
369 Kč s DPH
436 Kč s DPH
374 Kč s DPH
415 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář