Doplňující informace
| EAN: | 8712645303614 |
| Kód zboží: | 19201 |
| Výrobní kód: | 040-4229 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | Miffy |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303614 |
| Kód zboží: | 19201 |
| Výrobní kód: | 040-4229 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | Miffy |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
372 Kč s DPH
372 Kč s DPH
368 Kč s DPH
363 Kč s DPH
392 Kč s DPH
390 Kč s DPH
373 Kč s DPH
399 Kč s DPH
214 Kč s DPH
151 Kč s DPH
113 Kč s DPH
377 Kč s DPH
554 Kč s DPH
377 Kč s DPH
363 Kč s DPH
358 Kč s DPH
352 Kč s DPH
504 Kč s DPH
485 Kč s DPH
485 Kč s DPH
548 Kč s DPH
404 Kč s DPH
256 Kč s DPH
404 Kč s DPH
399 Kč s DPH
197 Kč s DPH
222 Kč s DPH
363 Kč s DPH
392 Kč s DPH
392 Kč s DPH
212 Kč s DPH
399 Kč s DPH
396 Kč s DPH
396 Kč s DPH
265 Kč s DPH
755 Kč s DPH
396 Kč s DPH
363 Kč s DPH
614 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář