Doplňující informace
| EAN: | 8712645296398 |
| Kód zboží: | 19275 |
| Výrobní kód: | 040-3567 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Písková |
| Licence: | Miffy |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645296398 |
| Kód zboží: | 19275 |
| Výrobní kód: | 040-3567 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Písková |
| Licence: | Miffy |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
400 Kč s DPH
373 Kč s DPH
373 Kč s DPH
364 Kč s DPH
215 Kč s DPH
391 Kč s DPH
374 Kč s DPH
114 Kč s DPH
393 Kč s DPH
152 Kč s DPH
378 Kč s DPH
556 Kč s DPH
378 Kč s DPH
364 Kč s DPH
359 Kč s DPH
353 Kč s DPH
505 Kč s DPH
353 Kč s DPH
247 Kč s DPH
353 Kč s DPH Sleva 30%
487 Kč s DPH
487 Kč s DPH
549 Kč s DPH
405 Kč s DPH
257 Kč s DPH
337 Kč s DPH
616 Kč s DPH
616 Kč s DPH
863 Kč s DPH
430 Kč s DPH
400 Kč s DPH
400 Kč s DPH
198 Kč s DPH
400 Kč s DPH
222 Kč s DPH
364 Kč s DPH
398 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
212 Kč s DPH
400 Kč s DPH
398 Kč s DPH
757 Kč s DPH
398 Kč s DPH
369 Kč s DPH
364 Kč s DPH
616 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář