Doplňující informace
| EAN: | 8712645310865 |
| Kód zboží: | 19354 |
| Výrobní kód: | 255-4929 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Milo |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645310865 |
| Kód zboží: | 19354 |
| Výrobní kód: | 255-4929 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Milo |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
559 Kč s DPH
403 Kč s DPH
375 Kč s DPH
375 Kč s DPH
153 Kč s DPH
395 Kč s DPH
114 Kč s DPH
377 Kč s DPH
394 Kč s DPH
216 Kč s DPH
367 Kč s DPH
367 Kč s DPH
362 Kč s DPH
356 Kč s DPH
509 Kč s DPH
356 Kč s DPH
213 Kč s DPH
356 Kč s DPH Sleva 40%
490 Kč s DPH
490 Kč s DPH
553 Kč s DPH
408 Kč s DPH
259 Kč s DPH
339 Kč s DPH
231 Kč s DPH
620 Kč s DPH
620 Kč s DPH
869 Kč s DPH
433 Kč s DPH
403 Kč s DPH
403 Kč s DPH
149 Kč s DPH
403 Kč s DPH
224 Kč s DPH
224 Kč s DPH
400 Kč s DPH
267 Kč s DPH
403 Kč s DPH
214 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
400 Kč s DPH
367 Kč s DPH
762 Kč s DPH
400 Kč s DPH
372 Kč s DPH
367 Kč s DPH
620 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář