Doplňující informace
| EAN: | 8712645315433 |
| Kód zboží: | 19414 |
| Výrobní kód: | 795-00325 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645315433 |
| Kód zboží: | 19414 |
| Výrobní kód: | 795-00325 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
369 Kč s DPH
566 Kč s DPH
362 Kč s DPH
509 Kč s DPH
380 Kč s DPH
367 Kč s DPH
559 Kč s DPH
344 Kč s DPH
433 Kč s DPH
475 Kč s DPH
372 Kč s DPH
329 Kč s DPH
423 Kč s DPH
500 Kč s DPH
612 Kč s DPH
308 Kč s DPH
496 Kč s DPH
221 Kč s DPH
405 Kč s DPH
415 Kč s DPH
415 Kč s DPH
371 Kč s DPH
415 Kč s DPH
403 Kč s DPH
359 Kč s DPH
395 Kč s DPH
344 Kč s DPH
194 Kč s DPH
337 Kč s DPH
400 Kč s DPH
762 Kč s DPH
267 Kč s DPH
354 Kč s DPH
502 Kč s DPH
372 Kč s DPH
372 Kč s DPH
397 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář