Doplňující informace
| EAN: | 8712645311633 |
| Kód zboží: | 19558 |
| Výrobní kód: | 795-4993 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,310 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645311633 |
| Kód zboží: | 19558 |
| Výrobní kód: | 795-4993 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,310 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
367 Kč s DPH
327 Kč s DPH
420 Kč s DPH
562 Kč s DPH
353 Kč s DPH
493 Kč s DPH
608 Kč s DPH
306 Kč s DPH
459 Kč s DPH
493 Kč s DPH
220 Kč s DPH
403 Kč s DPH
412 Kč s DPH
412 Kč s DPH
368 Kč s DPH
412 Kč s DPH
369 Kč s DPH
400 Kč s DPH
393 Kč s DPH
357 Kč s DPH
369 Kč s DPH
342 Kč s DPH
193 Kč s DPH
335 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář