Doplňující informace
| EAN: | 8712645319639 |
| Kód zboží: | 19581 |
| Výrobní kód: | 169-00732 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Toy Story |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645319639 |
| Kód zboží: | 19581 |
| Výrobní kód: | 169-00732 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Toy Story |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
548 Kč s DPH
235 Kč s DPH
336 Kč s DPH Sleva 30%
230 Kč s DPH
337 Kč s DPH
227 Kč s DPH
257 Kč s DPH
405 Kč s DPH
424 Kč s DPH
228 Kč s DPH
390 Kč s DPH
496 Kč s DPH
443 Kč s DPH
436 Kč s DPH
390 Kč s DPH
390 Kč s DPH
496 Kč s DPH
405 Kč s DPH
605 Kč s DPH
441 Kč s DPH
374 Kč s DPH
424 Kč s DPH
394 Kč s DPH
436 Kč s DPH
364 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář