Doplňující informace
| EAN: | 8712645318762 |
| Kód zboží: | 19566 |
| Výrobní kód: | 788-00641 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Vaiana |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645318762 |
| Kód zboží: | 19566 |
| Výrobní kód: | 788-00641 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Vaiana |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
227 Kč s DPH
472 Kč s DPH
424 Kč s DPH
342 Kč s DPH
158 Kč s DPH
197 Kč s DPH Sleva 20%
468 Kč s DPH
315 Kč s DPH
451 Kč s DPH Sleva 30%
269 Kč s DPH
448 Kč s DPH Sleva 40%
430 Kč s DPH
336 Kč s DPH
420 Kč s DPH Sleva 20%
417 Kč s DPH
400 Kč s DPH
239 Kč s DPH
398 Kč s DPH Sleva 40%
385 Kč s DPH
378 Kč s DPH
369 Kč s DPH
255 Kč s DPH
364 Kč s DPH Sleva 30%
493 Kč s DPH
400 Kč s DPH
358 Kč s DPH
436 Kč s DPH
374 Kč s DPH
499 Kč s DPH
352 Kč s DPH
489 Kč s DPH
430 Kč s DPH
415 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář