Doplňující informace
| EAN: | 8712645300415 |
| Kód zboží: | 18738 |
| Výrobní kód: | 770-3920 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Marie |
| Hmotnost: | 0,224 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300415 |
| Kód zboží: | 18738 |
| Výrobní kód: | 770-3920 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Marie |
| Hmotnost: | 0,224 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
268 Kč s DPH
447 Kč s DPH Sleva 40%
416 Kč s DPH
467 Kč s DPH
449 Kč s DPH
315 Kč s DPH
449 Kč s DPH Sleva 30%
326 Kč s DPH
335 Kč s DPH
419 Kč s DPH Sleva 20%
392 Kč s DPH
390 Kč s DPH
254 Kč s DPH
363 Kč s DPH Sleva 30%
377 Kč s DPH
238 Kč s DPH
396 Kč s DPH Sleva 40%
818 Kč s DPH
428 Kč s DPH
470 Kč s DPH
341 Kč s DPH
177 Kč s DPH
352 Kč s DPH
326 Kč s DPH
419 Kč s DPH
422 Kč s DPH
440 Kč s DPH
603 Kč s DPH
435 Kč s DPH
227 Kč s DPH
151 Kč s DPH
334 Kč s DPH
428 Kč s DPH
356 Kč s DPH
399 Kč s DPH
212 Kč s DPH
341 Kč s DPH
488 Kč s DPH
351 Kč s DPH
497 Kč s DPH
368 Kč s DPH
435 Kč s DPH
373 Kč s DPH
414 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář