Doplňující informace
| EAN: | 8712645304680 |
| Kód zboží: | 19412 |
| Výrobní kód: | 785-4342 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304680 |
| Kód zboží: | 19412 |
| Výrobní kód: | 785-4342 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
320 Kč s DPH
458 Kč s DPH Sleva 30%
210 Kč s DPH
194 Kč s DPH
153 Kč s DPH
382 Kč s DPH
338 Kč s DPH
318 Kč s DPH
454 Kč s DPH Sleva 30%
271 Kč s DPH
451 Kč s DPH Sleva 40%
338 Kč s DPH
423 Kč s DPH Sleva 20%
420 Kč s DPH
403 Kč s DPH
240 Kč s DPH
400 Kč s DPH Sleva 40%
388 Kč s DPH
380 Kč s DPH
257 Kč s DPH
367 Kč s DPH Sleva 30%
446 Kč s DPH
500 Kč s DPH
224 Kč s DPH
433 Kč s DPH
356 Kč s DPH
397 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář