Doplňující informace
| EAN: | 8712645312166 |
| Kód zboží: | 19461 |
| Výrobní kód: | 795-00039 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645312166 |
| Kód zboží: | 19461 |
| Výrobní kód: | 795-00039 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Lilo & Stitch |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
366 Kč s DPH
326 Kč s DPH
560 Kč s DPH
352 Kč s DPH
341 Kč s DPH
428 Kč s DPH
470 Kč s DPH
254 Kč s DPH
363 Kč s DPH Sleva 30%
335 Kč s DPH
419 Kč s DPH Sleva 20%
399 Kč s DPH
467 Kč s DPH
384 Kč s DPH
495 Kč s DPH
547 Kč s DPH
606 Kč s DPH
305 Kč s DPH
491 Kč s DPH
219 Kč s DPH
401 Kč s DPH
411 Kč s DPH
411 Kč s DPH
367 Kč s DPH
411 Kč s DPH
399 Kč s DPH
392 Kč s DPH
356 Kč s DPH
341 Kč s DPH
192 Kč s DPH
334 Kč s DPH
351 Kč s DPH
497 Kč s DPH
368 Kč s DPH
368 Kč s DPH
393 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář