Doplňující informace
| EAN: | 8712645295469 |
| Kód zboží: | 19374 |
| Výrobní kód: | 088-3334 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,530 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645295469 |
| Kód zboží: | 19374 |
| Výrobní kód: | 088-3334 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,530 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
609 Kč s DPH
915 Kč s DPH
546 Kč s DPH
732 Kč s DPH
915 Kč s DPH Sleva 20%
676 Kč s DPH
811 Kč s DPH
833 Kč s DPH
571 Kč s DPH
596 Kč s DPH
609 Kč s DPH
967 Kč s DPH
470 Kč s DPH
546 Kč s DPH
249 Kč s DPH
675 Kč s DPH
1069 Kč s DPH
1069 Kč s DPH
967 Kč s DPH
865 Kč s DPH
865 Kč s DPH
941 Kč s DPH
941 Kč s DPH
2112 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář